Перебіжчик Тимошенко звинувачує ЦВК у нецільовому використанні

Понеділок, 14 травня 2007, 13:38

Депутат Верховної Ради Олександр Ковтуненко заявляє про нецільове використання державних коштів з боку Центральної виборчої комісії.

"Сьогодні я направив звернення в Генеральну прокуратуру України з проханням перевірити факти неефективного і нецільового використання коштів державного бюджету з боку ЦВК", - сказав він у понеділок в інтерв'ю журналістам.

За його словами, нещодавно Рахунковою палатою України здійснено аудит щодо ефективності використання ЦВК коштів держбюджету, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"У результаті аудиту виявлено численні факти бюджетних правопорушень", - наголосив депутат.

Зокрема, за його словами, протягом 2005-2006 років з держбюджету було неефективно використано 32,1 млн. грн., а не за цільовим призначенням - 4,1 млн. грн.

"У ході аудиту також виявлено факти нецільового і неефективного використання коштів на складання списків виборців (неефективно використано 31408 тис. грн.), на оплату праці (на незаконні надбавки і заохочення працівникам витрачено 1,3 млн. грн.), непрозоре використання міжнародної технічної допомоги", - сказав депутат.

За його словами, усе це підпадає під ознаки злочину, що кваліфікується як службова недбалість.

Ковтуненко також вважає, що окремі порушення з боку ЦВК набули "просто фіктивного характеру".

Як відомо, Ковтуненко був обраний у Верховну Раду за списком Блоку Юлії Тимошенко.

Після його рішення приєднатися до парламентської коаліції в березні цього року, 19 квітня з'їзд БЮТ виключив його зі своїх лав. На офіційному сайті Верховної Ради він значиться депутатом БЮТ.powered by lun.ua