Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

КОМУНІСТИ ВІДКЛИКАЮТЬ ПІДПИС ПІД УНІВЕРСАЛОМ

Понеділок, 14 травня 2007, 14:19

Лідер Компартії Петро Симоненко заявляє, що його політична сила має намір відкликати свій підпис під Універсалом національної єдності.

Про це Симоненко заявив після оголошення перерви в засіданні робочої групи по врегулюванню політичної кризи.

Таке рішення лідер КПУ пояснив тим, "що президент постійно порушує всі домовленості й умови, які були підставою складення універсалу, виходячи з того, що є реальна загроза конституційності в нашій державі, заважанням роботі КС".

Симоненко зазначив, що таким є рішення президії центрального комітету партії. "Ми повинні забезпечити конституційність і законність в державі", - сказав він.

"Виходячи з цього, ми не можемо сьогодні разом ставити підпис із тими, хто від імені президента заявляє про конституційність і законність, а самі створюють умови практично до силового вирішення питання щодо узурпації влади", - додав лідер КПУ.

Симоненко зазначив, що президент "своїми указами порушує Конституцію, втручається у діяльність КС, через свої укази формує практично реєстр призначених суддів".

Говорячи про відкликання підпису, лідер КПУ наголосив, що це не означає, що Компартія виходить з переговорів щодо проведення дострокових виборів. "Я кажу про загальний процес, який має відношення до Універсалу", - пояснив він.

Також Симоненко повідомив, що робоча група зараз обговорює низку положень щодо змін до закону про вибори. При цьому він додав, що позиції політичних сил "так і залишилися суперечливими".

За його словами, це торкнулося питання створення реєстру виборців: "Президентська сторона хоче повністю контролювати списки виборців".

Симоненко також зазначив, що наразі "відкидаються будь-які питання, які мають відношення до вдосконалення Конституції".

Крім того робоча група обговорює питання закону про вибори та проблеми імперативного мандату.

Симоненко також зазначив, що під час засідання групи він поставив питання про те, на підставі якого документу мають намір повертатися до зали засідань депутати від БЮТ та "Нашої України", які написали заяви про складення своїх повноважень.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування