Богатирьова обіцяє, що все вирішиться цього тижня

Вівторок, 15 травня 2007, 11:49

Координатор парламентської більшості Раїса Богатирьова заявляє, що цього тижня Верховна Рада законодавчо закріпить механізм проведення дострокових виборів.

"Я заявляю, що найпізніше у четвер, відбудеться за участю президента і прем’єра засідання ВР, де буде розглянуто погоджений сценарій дій щодо проведення дострокових парламентських виборів в Україні", – заявила Богатирьова, слова якої наводить прес-секретар Галина Дудар.

"На даний момент поки що дата виборів принципово не погоджена. Це найскладніша тема виходу із політичної кризи і думаю, що вона буде остаточно скріплена саме двома національними лідерами: президентом та прем’єром", - додала Богатирьова.

Вона висловила думку, що це може відбутися у вівторок або в середу на спільній зустрічі робочої групи із ними.

"Але вже є всі підстави вийти на засідання Верховної Ради в четвер із пакетом узгоджених пропозицій", - додала Богатирьова.

Водночас вона не наважується спрогнозувати, коли все ж відбудуться вибори.

За її словами, це "залежить від дуже тонких політичних інструментів, які сьогодні обговорюються на засіданні робочої групи та між лідерами".

Водночас вона підкреслила, що Партія регіонів готова йти на вибори будь-якого місяця.

"Але наші виборці хочуть мати максимальну і чесну можливість прийти і проголосувати. На нашу думку, найкращий час для виборів – кінець жовтня, і причина зрозуміла. Літо – період відпусток, і значна частина виборців перебуватиме на відпочинку, як наслідок, вони не зможуть прийти на виборчі дільниці", - зазначила вона.

powered by lun.ua
Усі новини...