Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Потерпілий в ДТП суддя хоче особисто довести до розуму справу Ющенка

Середа, 16 травня 2007, 15:49

Суддя Кіровського районного суду міста Донецька Іван Подолянчук, який 10 травня ухвалив рішення про призупинення указів президента про звільнення суддів КС буде 21 травня розглядати клопотання секретаріату президента.

Про це в інтерв'ю кореспонденту "Острова" сказав голова Кіровського районного суду Анатолій Ливада.

"Він (Подолянчук) сказав, що буде. Я з ним розмовляв, запитував як стан здоров'я, Ви будете чи не будете, тому що тоді треба справу комусь іншому передавати. Він сказав: ні, я буду справу розглядати", - сказав Ливада.

При цьому він зазначив, що постанова цілком могла бути скасована в Апеляційному порядку, однак "апеляційна скарга в суд до цієї години до мене не прийшла".

"Я не знаю, чому в адміністрації (секретаріаті) президента не скористалася з можливості опротестувати наше рішення в апеляційному порядку", - сказав Ливада.

Як відомо, Подолянчук у середу потрапив у ДТП. Він повідомив, що коли їхав на роботу, його підрізала машина без номерів, у результаті чого його автомобіль потрапив у аварію.

За словами депутата Партії регіонів Юрія Мірошниченка, прийшовши до тями після аварії суддя "побачив, що його дипломат випотрошено і з нього пропали ключі", повідомляв "Інтерфакс-Україна".

10 травня Подолянчук виніс судову постанову за позовом депутата від Партії регіонів Олександра Заца, якою було припинено дію указів президента про звільнення суддів Конституційного Суду Сюзани Станік і Валерія Пшеничного.Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: