Васюник завтра знатиме, для кого криза – "мать родная"

Четвер, 17 травня 2007, 14:25

Будь-які нові ініціативи до вже існуючих документів, внесені в рамках робочої групи протягом останніх двох днів, мають бути розцінені як затягування процесу переговорів.

Про це заявив після ранкового засідання заступник голови секретаріату президента Іван Васюник.

"Протягом цих двох днів будь-які нові ініціативи щодо внесення в пакет або інше трактування досягнутих вже компромісних рішень мають розцінюватися як затягування процесу, як відволікання цих людей від бажання вирішити політичну кризу", - зазначив він.

На його думку, ще по завершенню засідання у п’ятницю, буде зрозуміло, "яка сторона у переговорах від самого початку бере в них участь з серйозними намірами, а для якої вихід з політичної кризи не є метою, а навпаки – політична криза для цієї сторони - "мать родная".

За словами Васюника, під час вечірнього засідання сторони повернуться до обговорення розбіжностей у питаннях щодо закону про вибори та закону про статус народного депутата, а також постанову Верховної Ради щодо забезпечення підстав для дострокових виборів.

Васюник наголосив, що сторона президента наполягає на тому, щоб члени робочої групи "не виходили за рамки предмету домовленостей".

"А предметом домовленостей є підготовка так званого малого пакету політичного компромісу, завданням якого є забезпечення проведення дострокових виборів", - зазначив Васюник.

powered by lun.ua