Соціалістів на пару з комуністами підозрюють у зриві виборів

Четвер, 17 травня 2007, 14:50

Представників Компартії та Соцпартії, які беруть участь у засіданнях робочої групи з урегулювання кризи в державі, звинувачують у намірі зірвати вибори.

"Представники КПУ та СПУ йдуть зумисне на сценарій зриву виборів. Саме так можна охарактеризувати їхні антиправові ініціативи під час засідання робочої групи з підготовки проведення дострокових парламентських виборів", - сказав член "Нашої України" Юрій Ключковський.

"Представники так званої антикризової коаліції пропонують внести зміни до законодавства, щоб вдома голосували всі, кому за 65 років і хто подасть відповідну заяву до виборчої дільниці", - пояснив він.

На думку Ключковського, "смішною є й ініціатива, що вибори будуть вважатися такими, що відбулися, якщо явка виборців буде більша, ніж 51 відсоток". "Бар'єру виборців ще з 1994 року немає в нашому законодавстві", - наголосив він.

"Комуністи і соціалісти роблять все для того, щоб лише створити предмет для розмов і показати несумісність позицій коаліції та опозиції", - зауважив Ключковський, додавши, що деструктивні дії коаліціянтів не допомагають досягти компромісу.

Водночас член "Нашої України" підкреслив, що поки "регіонали" наполягають лише на обов'язковому реєстрі виборців, повідомляє прес-служба партії.

"Тут вони хочуть потягнути ковдру на себе та Кабмін, і передати формування реєстру виборців від ЦВК до уряду. Така ініціатива представників ПР – неприйнятна", - повідомив Ключковський.

За його словами, представники коаліції роблять все для того, щоб зірвати проведення дострокових парламентських виборів і загнати домовленості президента і прем'єра у глухий кут.

powered by lun.ua