"Наша Україна" вимагає завести на суддів КС по справі

П'ятниця, 18 травня 2007, 10:43

"Наша Україна" звертається до Генпрокуратури з вимогою порушити кримінальні справи щодо суддів КС Сюзанни Станік, Валерія Пшеничного і Володимира Іващенка.

Про це заявив заступник керівника центрвиконкому партії "Наша Україна" Ігор Жданов, повідомляє прес-служба партії.

"Учора в Україні фактично відбувся антидержавний переворот. У Конституційному Суді громадяни Станік, Пшеничний та Іващенко, які указом президента звільнені з посади суддів КС, намагалися очолити вищий орган конституційної юрисдикції", - зазначив Жданов.

"У діях цих осіб спостерігаються ознаки злочину щодо неналежного привласнення обов'язків органів державної влади. Ми звертаємося з вимогою до Генпрокуратури порушити кримінальні справи щодо цих громадян за антидержавницьку діяльність", - наголосив він.

Жданов вважає, що "події останніх днів свідчать про остаточну дискредитацію Конституційного Суду, політизацію його діяльності, такими діями суд фактично припинив своє існування як незалежний орган конституційної юрисдикції".

"Будь-яке рішення КС буде заполітизованим. Я передбачаю, що сьогодні неналежний склад Конституційного Суду буде намагатися ухвалити рішення щодо неконституційності указів президента щодо дострокового припинення повноважень Верховної Ради", - зазначив Жданов.

"Зрозуміло, що в таких умовах, коли такі рішення прийматимуть в тому числі громадяни, звільненні з КС указом президента, воно не матиме жодної юридичної сили", - додав він.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування