РНБО ПЕРЕНЕСЛИ, ЩОБ НЕ БУЛО БЕЗПЛІДНИХ РОЗМОВ

П'ятниця, 18 травня 2007, 14:45

Засідання РНБО, заплановане на п'ятницю відбудеться наступного тижня.

Про це в п’ятницю повідомив Секретар РНБО Іван Плющ, передає прес-служба президента.

"Я запропонував президенту Віктору Ющенкові скликати Раду після того, як робоча група з опрацювання рішень щодо виходу з політичної кризи сформує остаточний пакет своїх пропозицій", - пояснив Плющ.

"Таким чином, під час розгляду одного з пунктів порядку денного – стабілізації ситуації в країні – учасники засідання матимуть на руках конкретику, а не напівфабрикатні уявлення. Це дозволить перевести обговорення в площину якісних рішень, а не безплідних розмов. Глава держави погодився з моїми аргументами", – додав він.

За його словами, "якщо робочій групі потрібно буквально години для продуктивного завершення роботи, варто дати таку можливість і не квапити її, підганяючи під дату і час", - сказав він.

"Зрештою, нам необхідно вийти на кінцеві погодження, тому поспішність може зіграти злий жарт", – додав Плющ.

Він також заявив про безпідставність припущень щодо прийняття Радою якихось рішень, які міститимуть силові елементи врегулювання кризи.

"Декому з політиків дуже хочеться, щоб РНБО прийняла якесь сумнівне рішення, щоб вдалися до силового сценарію. Тоді ж можна буде кричати на кожному кроці про правове свавілля і утиски, знову апелювати до Папи Римського! Запевняю всіх: нічого подібного не буде, РНБО як конституційний колегіальний орган діятиме виключно за Основним Законом", – підкреслив Плющ.

Водночас він висловив упевненість, що на черговому засіданні РНБО вдасться відпрацювати чіткий алгоритм дій, втілення якого дасть відповіді на важливі для суспільства та країни питання.

"Думаю, що існуючі на сьогодні білі плями в політичних переговорах будуть закриті", – резюмував Плющ.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: