"Регіони" знову заступилися за КС і просять Ющенка вгамувати Балогу

П'ятниця, 18 травня 2007, 17:32

Партія регіонів заявляє, про легітимність конституційного суду та вважає, що лише після його рішення мають відбутися дострокові вибори.

Про це йдется у заяві Партії регіонів, поширеній в п’ятницю прес-службою партії.

У заяві зазначається, що з самого початку нинішньої політичної кризи лідер партії заявив про свою готовність підтримати будь-яке рішення Конституційного Суду. Також про це неодноразово казав і президент.

"Сьогодні ми наполягаємо – вибори повинні відбуватися тільки у правовій площині, тільки на основі правового рішення. І це рішення нам може дати винятково Конституційний Суд", - наголошується в заяві.

У повідомленні також зазначається, що в коментарі глави секретаріату Віктора Балоги "в черговий раз зроблено спробу поставити під сумнів легітимність Конституційного Суду".

"Ми переконані як у легітимності Конституційного Суду, так і в тому, що саме президент має дати оцінку безвідповідальним заявам свого чиновника, спрямованим на дискредитацію вищого конституційного органу країни", - йдеться в заяві.

"Ми закликаємо главу держави зупинити тих, хто заради власних амбіцій готовий ставити під сумнів всі демократичні досягнення останніх років", - зазначається в повідомленні.
powered by lun.ua