Януковича й Піскуна нацьковують на Рудьковського

Субота, 19 травня 2007, 15:57

Лідер Народного Руху й блоку "Рух - Українська правиця" Борис Тарасюк шкодує, що наведені ним факти щодо діяльності міністра транспорту й зв'язку Миколи Рудьковського не одержали оцінку правоохоронних органів.

Про це він заявив в ефірі телеканала "Тиса", перебуваючи з візитом на Закарпатті.

"На жаль, безперечні факти, які я навів щодо діяльності Миколи Рудьковського, не знайшли ніякого рішення ні в прем'єр-міністра, ні в органах внутрішніх справ, ні в Генеральній прокуратурі", - відзначив Тарасюк.

"Якби Рудьковський мав заперечення на ті факти, які я наводив, він обов'язково подав би до суду. Зараз він цього не зробив, тому що розуміє, що в нього немає негативних фактів", - підкреслив глава НРУ.

Тарасюк також переконаний, що далеко не один член українського уряду займається антидержавною діяльністю.

Він також висловив думку, що причиною сьогоднішньої політичної кризи є наслідки діяльності антикризової коаліції.

"По-різному вона (нинішня парламентська коаліція) називалася. Вони називали себе "антикризовою" і викликали кризу, потім назвали себе "коаліцією національної єдності", а насправді - це "коаліція національної зради", - відзначив Тарасюк.

"Мені довелося бути в цьому уряді, за що я дуже шкодую, але це було з доручення президента", - нагадав екс-глава МЗС.

Раніше глава НРУ заявляв, що діяльність Рудьковського завдає шкоди національним інтересам України "на догоду третій державі".

На думку Тарасюка, свідоцтвом тому є таємні переговори Рудьковського з керівництвом російського зовнішньополітичного відомства у вересні минулого року.

Крім того, за його словами, ремонт залізничного моста, через який був заблокований рух поїздів між Молдовою й Україною, викликав напругу в українсько-молдавських відносинах.

Ліга

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua