Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Шість бютівців збираються повернутися в Раду

Середа, 23 травня 2007, 12:03

Народні депутати – члени Партії вільних демократів, які входять у фракцію БЮТ, у разі визнання Конституційним Судом нелегітимним президентського указу про розпуск Верховної Ради, мають намір повернутися в сесійний зал Верховної Ради.

Про це в інтерв`ю газеті "Столичные новости" повідомив один з лідерів партії, народний депутат V скликання Дмитро Видрін, повідомляє УНІАН.

"Спочатку дочекаюся рішення Конституційного Суду. Якщо він визнає, що "розпускний" указ президента був нелегітимним, тоді я повернуся в зал. Прийду не один. Зі мною буде шість чоловік - однодумців з Партії вільних демократів", - заявив Видрін.

Реклама:

Як розповів Видрін, повернувшись у сесійний зал, "вільні демократи" мають намір примусити парламент визнати існування реальної опозиції і прийняти відповідний закон, з цією метою вони навіть готові заблокувати трибуну ВР.

Видрін не боїться позбутися мандата, оскільки і так "не відчуває, що він є". До того ж, за його словами, його депутатська картка знаходиться не в нього, а в "когось із десятників".

"У нас голосують не окремі депутати, – пояснив Видрін, – а так звані десятники. Це зроблено, щоб уникнути "неправильного" волевиявлення. Так у нас зазвичай і відбувалося, поки ми знаходилися в залі. Було навіть так, що нас не було, а наші десятники заходили в зал і голосували замість нас".

ВІДЕО ДНЯ
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування