Ющенко натякнув, що Янукович нафарбований "гарною помадою"?
Президент Віктор Ющенко закликає іноземних інвесторів і представників дипломатичного корпусу, акредитованих в Україні, уважно розібратися в політичних процесах, які відбуваються в країні.
Про це він заявив у ході зустрічі з іноземними інвесторами і представниками дипкорпусу в Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".
"Я просив би вас уважно подивитися на український політичний процес. Сьогодні йде змагання між минулим, що пофарбоване дуже гарною помадою, і тим майбутнім, надії на яке з'явилися після "помаранчевої революції". Я б дуже хотів, щоб ви глибоко розібралися в цьому процесі, щоб вас не заманили на помилкову дорогу", - відзначив Ющенко.
Президент підкреслив, що відповіддю на кризу має бути відповідь, яка базується на компромісі. Але, за його словами, на жаль, останніх 8 місяців уряд, замість політики діалогу, вибрав політику закулісних дій.
За словами Ющенка, про це свідчить "і формування більшості в парламенті, у якому переманювали депутатів, і факт, що за подолання президентського вето на закон "Про Кабінет міністрів" треба було заплатити 5 млн. доларів".
У ході зустрічі Ющенко назвав однієї з першочергових цілей поліпшення інвестиційного клімату зміцнення і гарантії права власності в Україні.
Ющенко відзначив, що на даний момент напрацьовується пакет законопроектів, спрямований на протидію "неправомірному втручанню в діяльність підприємств", зокрема законопроект по врегулюванню депозитарної діяльності, тощо.
"Сподіваємося, що законопроект про акціонерні товариства буде одним з перших прийнятих у новому складі українського парламенту, що радикально вирішує низку проблем", - заявив Ющенко.
Він також повідомив, що найближчим часом буде введена кримінальна відповідальність за рейдерство.
Президент повідомив, що в червні пройде засідання консультативної ради іноземних інвесторів при президенті разом із засіданням РНБО, на якому буде розглянуте питання поліпшення інвестиційного клімату в державі.
Ющенко також зкликав у найближчі місяці завершити всі технічні питання, необхідні для вступу України до Світової організації торгівлі.