Піскун відмовився від держохорони і пішов з ГПУ

П'ятниця, 25 травня 2007, 10:02

Екс-генпрокрор Святослав Піскун відмовився від послуг управління держохорони для охорони будівлі Генпрокуратури.

Про це він заявив журналістам у п’ятницю.

Причиною стало, за його словами, те, що її представники не пустили до приміщення ГПУ його, його помічників та міністра МВС Василя Цушка.

"Всім зрозуміло, що державна охорона почала вчора викидати з прокуратури працівників, депутатів і генерального прокурора ще до того, як він побачив указ про звільнення. Не пускали також міністра", - заявив він.

"Я прийняв рішення позбавити державну охорону і запросити для охорони Генпрокуратури підрозділ МВС. Все дуже просто - у нас жодних зобов’язань перед УДО. Договору про обслуговування теж немає. Вони охороняють наше приміщення на підставі листа, який написав 5 років тому генеральний прокурор керівникові УДО ", - заявив звільнений генпрокурор.

"Все, тепер у нас підписано з міліцією офіційний договір. Вони взяли на себе обов’язки і мають відповідні права для охорони ГПУ", - додав він.

Піскун зазначив, що МВС вже охороняє слідчий відділ ГПУ на Подолі, і "ніяких проблем там немає".

Після цього Піскун залишив приміщення Генпрокуратури і відправився у Вищу раду юстиції, де вирішується питання по суддях. Піскун нагадав, що генпрокурор є членом цього органу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua