Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

СБУ очікує провокацій, а Ющенко – силовиків

П'ятниця, 25 травня 2007, 12:42

Виконувач обов’язків голови СБУ Валентин Наливайченко заявляє, що Службі безпеки відомо про майбутні провокації з боку певних силових структур.

"Провокації, які мали місце або будуть плануватися, відомі нам ми будемо профілактично, а як буде треба, то і жорстко, зупиняти незаконні дії", - сказав він журналістам в п’ятницю

Наливайченко попросив всіх працюючих у силових відомствах керуватися законом і відповідальністю перед народом України і не виконувати злочинних наказів.

При цьому він висловився різко проти того, щоб "мирні громадяни були втягнені в дії силових структур".

У той же час виконувач обов’язків генпрокурора Віктор Шемчук повідомив, що на даний момент захоплення приміщення ГПУ з боку спецпідрозділів МВС триває.

"Більшої ганьби не було, коли керівники і представники МВС вибивали двері до кабінетів працівників прокуратури", - зазначив він.

Шемчук висловив побоювання, що це може повторитися в будь-якій області України, якщо таким чином керівник МВС cхоче потрапити на прийом до прокурора.

Водночас представниця прес-служби президента Лариса Мудрак повідомила, що наради президента Віктора Ющенка із силовиками триватимуть цілий день.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування