25.06

Банківський форум

ЮЩЕНКО ВЗЯВ ПІД СВІЙ КОНТРОЛЬ ВНУТРІШНІ ВІЙСЬКА

П'ятниця, 25 травня 2007, 13:03

Президент Віктор Ющенко вивів внутрішні війська з підпорядкування Міністра внутрішніх справ України.

Відповідний указ розміщено на сайті президента.

Президент пішов на такий крок "з метою забезпечення запобігання і нейтралізації реальних та потенційних загроз національним інтересам, недопущення використання внутрішніх військ МВС в інтересах певних політичних сил, що створює загрозу національній безпеці України, приведення системи керівництва внутрішніми військами як військовим формуванням у відповідність із Конституцією".

Тепер внутрішні війська є підпорядкованими президентові України.

Командувачу внутрішніх військ Олександру Кіхтенку наказано невідкладно довести цей указ до відома командування та особового складу внутрішніх військ.

Персональну відповідальність за неухильне виконання цього указу покладено на командувача внутрішніх військ.

Іншим своїм указом Кіхтенку доручено забезпечувати здійснення внутрішніми військами охорону громадського порядку навколо важливих державних об'єктів, зокрема Генеральної прокуратури України, Конституційного Суду України, а також прилеглих до них територій.

Також указом передбачається участь внутрішніх військ у здійсненні державної охорони державних органів та посадових осіб, а також додаткове залучення сил та засобів військово-оперативних резервів внутрішніх військ для забезпечення громадського порядку у столиці, гарантування безпеки її жителів.

Прездент пішов на такий крок "враховуючи спроби захоплення будинків, в яких працюють державні органи, що створює загрози конституційному ладу, та у зв'язку зі зверненням Управління державної охорони".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування