ЯНУКОВИЧ ЗАКЛИКАЄ ЮЩЕНКА ПРИПИНИТИ СИЛОВІ ДІЇ

П'ятниця, 25 травня 2007, 16:00

Прем'єр-міністр Віктор Янукович закликає президента Віктора Ющенка припинити силові дії.

"Я звертаюся до президента - негайно припинити силові дії. Сьогодні немає потреби вводити військові підрозділи в Київ і перепідпорядковувати внутрішні війська", - сказав він на зустрічі з послами.

Прем'єр звернув увагу на те, що "тривалий час в Україні проходять мирні протестні акції, вони не перешкоджають роботі державних установ".

"Сьогодні немає необхідності піднімати це питання на рівень воєнних дій. Треба негайно зупинити правовий нігілізм і бєспрєдєл", - заявив він.

Крім того Янукович вважає, що "останнє рішення про перепідпорядкування внутрішніх військ – втручання в дії виконавчої влади".

"Забезпечення порядку на території України - це безпосередньо обов'язок виконавчої влади", - наголосив Янукович.

Прем'єр звернув увагу, що в останній час президент приймає рішення, "коли голова уряду чи голова парламенту виїжджають з держави".

"Мене це дивувало спочатку, а тепер я зрозумів, що глава держави не хоче в очі дивитись правді і він уникає таких зустрічей, на яких можна провести дискусію і подивитися в очі правді", - додав Янукович.

"Весь час на переговорах з президентом я закликав його повернутися в правове поле. Така можливість існує і сьогодні", - заявив прем'єр.

"Ніколи не треба втрачати надію. Я завжди вірю в здоровий глузд, якщо він здоровий. А якщо не здоровий, то це вже не наша справа, а справа людей, які можуть зробити таку експертизу", - додав він.

"Ми будемо використовувати всі наші можливості, щоб не допустити громадянського протистояння, що може перейти у громадянську війну, не допустимо залучення військових формувань", - заявив Янукович.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...