Суддів КС дратує сама присутність людей Гелетея?

Вівторок, 29 травня 2007, 13:41

Конституційний Суд розцінює дії працівників управління держохорони, які прибули до приміщення КС, як перевищення їхніх службових повноважень.

"29 травня зранку до приміщення КС прибули працівники управління держохорони на чолі з начальником цього управління "з метою перевірки легітимності перебування в суді окремих суддів КС", - йдеться у повідомленні прес-служби суду.

Судді КС вважають, що дії працівників УДО "суперечать завданням та повноваженням управління державної охорони, визначеним законом "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб".

"З огляду на домовленості, досягнуті між президентом, спікером та прем'єром, поведінка працівників УДО суддями КС сприймається як дії, що не відповідають сформульованим у них позиціям щодо недопущення поза межами своєї компетенції втручання у діяльність органів судової влади", - зазначає прес-служба.

Згідно з повідомленням, 29 травня у Конституційному Суді працюють 10 суддів КС, тому засідання суду не проводяться через відсутність кворуму.

Як відомо, начальником управління держохорони минулого тижня було призначено Валерія Гелетея.

powered by lun.ua