Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

В ГПУ Піскуна чекає ще один "розбір польотів" – за "Закриту зону"

Вівторок, 29 травня 2007, 15:15

Ведучий "5 каналу", керівник продюсерського центру "Закрита зона" Володимир Ар’єв звернувся до виконувача обов’язків Генерального прокурора Віктора Шемчука із проханням дати оцінку діям посадових осіб Генпрокуратури.

Про це повідомляє у вівторок "Телекритика".

Ар’єв наголосив, що заява Святослава Піскуна про те, що його викликали й допитували у справі про контрабанду наркотиків, не відповідає дійсності.

"В Україні мене з цього приводу нікуди не викликали, не допитували. Не порушували жодних справ. Те, що вчора сказав Піскун, що мене десь викликали, це абсолютна брехня. І я би, чесно кажучи, порадив йому скоріше курити, ніж говорити", - сказав він.

При цьому журналіст висловив здивування, що заява, розіслана прес-службою Піскуна, робилася від імені Генпрокуратури.

"Я не знаю, ким він є – Генпрокурором чи членом фракції Партії регіонів. На сайті Генеральної прокуратури не було жодного повідомлення з цього приводу. Це просто використання людьми, які працюють у прес-службі, службового становища з метою розповсюджування неправдивої інформації", - вважає Ар’єв.

Коментуючи епізод із контрабандним провозом наркотичних речовин, він зазначив, що на Заході правоохоронці з розумінням ставляться до таких методів роботи представників мас-медіа, як журналістські експерименти.

"Наприклад, у Великобританії журналіст в рамках експерименту проніс зброю в Букінгемський палац, після чого було порушено кримінальну справу, але не проти журналіста, а за фактом", - зазначив Ар’єв.

"Так і польською стороною була відкрита кримінальна справа не проти нас, а за фактом. Адже тільки тоді правоохоронці можуть проводити перевірки. Вони віддали ті сигарети на експертизу і після цього нас відпустили", - розповів ведучий "Закритої зони".

За словами Ар’єва, після цього в рамках зв’язків між правоохоронцями Польщі та України відбувся обмін інформацією. Ці дані поступили до Генпрокуратури України, яка й вирішила провести розслідування.

Як відомо, раніше ГПУ поширила заяву, у якій звинуватила "5 канал" в упередженому висвітленні її діяльності у зв’язку з "розслідуванням кримінальної справи про контрабанду наркотиків" Ар’євим та Наталкою Фіцич, які співпрацюють з каналом.

Крім того, Піскун в ефірі каналу "1+1" заявив, що Ар’єв давав свідчення Генпрокуратурі.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: