Партію регіонів попросили "мовчати в тряпочку"

Вівторок, 29 травня 2007, 18:15

Депутати від БЮТ та Партії регіонів посварилися під час вечірнього засідання парламенту через показники економіки.

Так депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов заявив, що уряд Януковича продемонстрував "високі показники економічного росту", які зміг конвертувати "у підвищення соціальних стандартів".

"Він (уряд) двічі підвищив соціальні стандарти, на відміну від уряду Тимошенко, який займався виключно популізмом за своє 8-місячне перебування в уряді", - заявив він.

Натомість бютівець Сергій Терьохін нагадав опоненту, що за перший квартал цього року "реальні доходи населення впали, за минулий місяць вперше з 1998 року заробітна плата впала майже на 1%, капіталів втекло більше, ніж прийшло в Україну".

"То ви б з такими показниками мовчали собі в тряпочку з вашою економічною політикою", - порадив бютівець.

Його слова були зустрінуті оплесками залу, на що спікер Олександр Мороз відреагував такими словами: "Ви визначайтесь, коли аплодуєте - чи за зниження зарплат, чи за репліку. Чіткіше давайте".

Сам же Чечетов заявив, що "є слова і є діла, і жодному уряду не вдалося забезпечити такий зріст як уряду Януковича, тим більше двічі піднімати рівень зарплат".

"Це факт, а факти річ уперта", - заявив депутат.

На що ще один бютівець Володимир Яворівський заявив, що вони прийшли на засідання в "миролюбивому настрої", але якщо Чечетов продовжуватиме свої звинувачення, вони йому зачитають протокол його допиту щодо продажу державного майна.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...