МОРОЗ НЕ ЗВІЛЬНИТЬ КРІСЛО БЕЗ ЗАЯВ ОПОЗИЦІЇ

Середа, 30 травня 2007, 17:49
Голова Верховної Ради Олександр Мороз пропонує заслухати в залі парламенту заяви депутатів БЮТ та "Нашої України" про вихід з фракції, які стануть підставою дострокових виборів.

Про це він заявив на засіданні Верховної Ради у середу.

За його словами, 151 депутат має написати заяви, але перед цим потрібно виписати процедуру, щоб "не чинилися махінації".

"Нехай заяви прочитають, побачимо, скільки людей складають повноваження. І відносно того, яка це буде кількість, будуть визначатись і ЦВК, і з'їзди", - заявив Мороз.

"А до того, поки таке не станеться, не наступає жодних правочинів, щоб казати, що Верховна Рада припинила своє існування", - наголосив голова Верховної Ради.

"Я хочу, щоб ми розуміли, в якому відповідальному моменті ми знаходимось. Це не іграшки, не якась протидія волі президента. Мова йде про те, щоб ми працювали в правовому полі. Якщо ми вийдемо за це поле – добра для держави не буде. Ми не повинні цього допустити", - зазначив він.

При цьому спікер наголосив, що коаліція відкрита до компромісу.

Після цього 252 депутатів проголосували за продовження роботи Ради увечері, щоб продовжити працювати над законами про вибори. Час засідання спікер пообіцяв оголосити пізніше, а поки оголосив перерву.


powered by lun.ua