На Луценка повісили всі гріхи в МВС, але один раз похвалили

Четвер, 14 червня 2007, 14:02

Причиною масштабних зловживань в системі МВС виявлених ГоловКРУ є неефективне управління фінансовими ресурсам колишнім керівництвом міністерства.

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Віктор Суслов на прес-конференції у четвер.

"Ми були змушені на колегії (МВС) констатувати дуже низький рівень управління міністерством у 2005-2006 роках. Це й стало основною причиною настільки масових і безпрецедентних порушень", - сказав він.

"У системі МВС був безлад", - додав Суслов.

За словами заступника міністра, до таких порушень були залучені численні співробітники МВС, включаючи колишнє керівництво.

Водночас Суслов зазначив, що у перші місяці діяльності колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка були здійснені позитивні кроки щодо ліквідації комерційних структури при МВС, які, на думку заступника міністра, і є головним джерелом корупції.

"А потім, я кажуть деякі представники бізнесу, змогли переконати, що все це дійсно необхідно. І все було повернуто, все працювало так само, а в чомусь і більше, ніж раніше", зазначив заступник міністра.

Він також висловив переконання, що за нового керівництва МВС "повернення не буде, хоча є достатньо серйозний тиск по бізнесу, який склався навколо МВС давно і курується достатньо серйозними людьми".

В свою чергу заступник керівника ГоловКРУ Дмитро Олійник, коментуючи один з епізодів порушень, пов’язаний зі збільшенням штату МВС за часів Луценка, сказав: "Такого роду порушення квалікуються як бюджетні, і в бюджетному кодексі передбачені фінансові та адміністративні санкції. Криміналу я в цьому не вбачаю".

За даними КРУ, внаслідок затвердження Луценком штатів понад визначену Кабміном чисельність у Центральному апараті МВС у 2005-06 роках додатково утрималась 881 та 1187 штатна одиниця, на оплату працю яких зайво використано 73,3 млн. грн.
powered by lun.ua