У Луценка думають, що коаліція "наїхала" на нього через "нажаханість"

Четвер, 14 червня 2007, 17:16

"Народна Самооборона" заявляє про абсурдність звинувачень керівництва Міністерства внутрішніх справ на адресу її лідера Юрія Луценка у нанесенні збитків міністерству під час його перебування на посаді голови МВС.

Про це сказано у коментарі прес-служби "Народної Самооборони" результатів перевірки діяльності МВС у 2005 – 2006 роках ГоловКРУ.

"Якби хоча б один закид проти Юрія Луценка, який перебуває в жорсткій опозиції до біло-блакитних, мав під собою бодай якесь підґрунтя, проти нього давно б висунули конкретні звинувачення... Абсурдність подібних закидів свідчить про низьку професійність юридичної служби коаліціантів", - сказано у повідомленні.

Зокрема, "Народна Самооборона" відкидає звинувачення у створенні Луценком великої кількості робочих місць в МВС, що, за даними ГоловКРУ, призвело до великих втрат бюджетних коштів.

"Відомо, що процедура створення робочих місць у міністерствах передбачає узгодження з керівництвом Кабінету Міністрів і Міністерством фінансів. І якби робочі місця були створені з порушенням, їх би просто ніхто не профінансував", - сказано у повідомленні.

На думку членів "Народної Самооборони", "нові абсурдні звинувачення з боку коаліції не можна пояснити нічим іншим, як політичними спекуляціями, нажаханістю біло-блакитних перед своїми суперниками, страхом програти вибори і втратити владу".

Як відомо, за результатами перевірки КРУ діяльності МВС у 2005 – 2006 роках, виявлено, що МВС завдано збитків, в тому числі і колишнім його керівництвом, на 1,6 мільярдів гривень.
powered by lun.ua