Тігіпко вирішив перестрахуватися

П'ятниця, 22 червня 2007, 11:03

Співвласник страхових компаній "ТАС" і "ТАС-Капітал", а також страхової групи "ТАС" Сергій Тігіпко створює ще одну.

Про це він повідомив на Другому міжнародному інвестиційному конгресі страхової еліти, який відвідав з метою "послухати про перспективи страхового ринку".

Нова страхова компанія Сергія Тігіпка буде спеціалізуватися на страхуванні ризиків.

"Мова йде про новий проект у страхуванні – ризикову компанію, що спеціалізується на наданні послуг в окремих сегментах ринку", — розповів Тігіпко "Делу".

За словами підприємця, створенням нового страховика зараз займається його "права рука" у страховому бізнесі — Валерій Суксін, що донедавна очолював страхову групу "ТАС". "Зараз усе залежить від нього. Я запропонував Суксіну кілька варіантів (створення компанії), але рішення за ним", — відзначив Тігіпко.

Навіщо власникові двох страхових компаній ще одна, він не пояснив, зауваживши при цьому, що залучати іноземних інвесторів до проекту не має наміру.

Суксін повідомив, що протягом місяця проект буде дороблений і винесений на затвердження власникові. У скільки обійдеться створення нової страхової компанії, він не повідомив. За словами Суксіна, знадобиться кілька мільйонів доларів, тому що тільки в статутний фонд страховика за законом потрібно буде внести 1,5 мільйона доларів.powered by lun.ua