Фірташ зібрався злити Інтер з К-1 та К-2?

П'ятниця, 22 червня 2007, 16:38

Антимонопольний комітет надав дозвіл ТОВ "Прайм Медіа Групп", яке не здійснює господарської діяльності, на придбання акцій телеканалів К-1 та К-2.

Про це повідомляється на сайті АМКУ.

Крім того надано дозвіл ТОВ "Прайм Медіа Групп" на придбання частки у статутному фонді ТОВ "Телерадіоорганізація "Мульті Медіа Сервіс" (м. Київ), основним видом діяльності якого є надання телевізійних та телевізійних рекламних послуг, що забезпечує покупцю перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства.

Водночас компанія U.A. Inter Media Group Limited (м. Нікосія, Кіпр), основним видом діяльності якої є інвестиційна та фінансова діяльність, отримала дозвіл на придбання частки у статутному фонді ТОВ "Прайм Медіа Групп" (м. Київ), яке не здійснює господарської діяльності, що забезпечує покупцеві перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства.

Таким чином, відбувся ще один крок у створенні медіа-холдінгу між "Інтером" ("Українська незалежна телевізійна корпорація") та трьома нішевими каналами, вважає Телекритика.powered by lun.ua