Довгий пояснив, чому тимошенки і клички пішли з Київради

Вівторок, 26 червня 2007, 11:45

Секретар Київради Олесь Довгий вважає неучасть депутатів від опозиції у засіданні Київради піаром напередодні позачергових парламентських виборів.

"БЮТ та Блок Кличка, готуючись до передвиборчої кампанії на загальнонаціональному рівні, використовують Київраду як майданчик для самопіару", – сказав Довгий, коментуючи рішення опозиціонерів відмовитись брати участь у засіданні Київради у вівторок.

За його словами, депутати від опозиції не беруть участь ні в роботі комісій, ні в засіданнях сесії, "тому, звичайно, вони будуть говорити те, що абсолютно не відповідає дійсності”.

"Жодного разу ми не чули від цих людей слів подяки за ті важливі питання і рішення, які приймаються. Але кожного разу ми чуємо одні і ті ж замусолені слова про якийсь "дерибан". Це – дешевий передвиборний популізм. І я не хотів би коментувати те, що закладено піарниками в уста Тетяни Меліхової чи когось з депутатів Блоку Кличка”, - сказав Довгий, повідомляє прес-служба Київради.

На його думку, не дивлячись "на всі ті демарші" опозиції, Київрада "ефективно працює".

"Нікому не вдалося порушити системність у її роботі. Цей орган приймає важливі рішення, на які чекають кияни”, - сказав секретар Київради.
powered by lun.ua