Янукович зробив ще один крок назустріч виборам

Вівторок, 26 червня 2007, 14:42

Кабінет міністрів утворив органи для ведення Державного реєстру виборців.

Відповідну постанову було ухвалено під час засідання уряду у вівторок, повідомляє прес-служба Міністерства юстиції.

Згідно з постановою, Кабмін затвердив типові положення про орган (відділ) ведення Держреєстру виборців та про регіональний орган адміністрування реєстру виборців.

За словами міністра юстиції Олександра Лавриновича, мета постанови – нормативне врегулювати питання, пов’язаного із визначенням статусу органів ведення та регіональних органів адміністрування Державного реєстру виборців, а також завдань, функцій, прав і відповідальності цих органів.

Постановою пропонується утворити органи ведення та адміністрування Державного реєстру виборців як відділи в апараті відповідних місцевих держадміністрацій.

Крім того, в органах місцевого самоврядування, у випадках, передбачених законом "Про державний реєстр виборців", органи ведення утворюватимуться як виконавчі органи рад чи їх структурні підрозділи.

Міністерству закордонних справ постановою пропонується затвердити положення про структурний підрозділ, який здійснюватиме функції органу ведення та регіонального органу адміністрування Державного реєстру виборців стосовно виборців, які проживають або перебувають за межами України.

Проектом постанови також рекомендовано Верховній Раді Автономної Республіки Крим вжити заходів здійснення виборчою комісією АР Крим повноважень регіонального органу адміністрування Державного реєстру виборців.

Лавринович зазначив, що затвердження положень дозволить перейти до практичних робіт зі створення органів ведення та адміністрування Державного реєстру виборців.powered by lun.ua