Янукович вважає, що більше 90% "заяви трьох" виконано

Середа, 27 червня 2007, 11:26

Більш 90% "заяви трьох", підписаної 27 травня, на сьогодні виконано, вважає прем'єр Віктор Янукович.

Про це він заявив на прес-конференції в середу.

"Ми підписали спільну заяву, що мала за мету, що якщо відбудуться вибори, то винятково в рамках Конституції й українського законодавства", - нагадав прем'єр, додавши, що правовою підставою для цього мала стати частина 2 статті 82 Конституції.

Він також нагадав, що відповідно до заяви сторони домовилися прийняти зміни в закон про вибори, які створять "умови для чесних виборів", а також не будуть втручатися в роботу правоохоронних органів.

"Метою цієї заяви також було недопущення громадянського конфлікту, "не дай Боже війни".

"Тому ми пішли на такий консенсус", - заявив Янукович.

"Сьогодні вона (угода) у стадії виконання, тут не передбачалося, що воно буде виконуватися в якісь стислі строки. Дата (30 вересня) була обумовлена тим, що за цей період часу вдасться врегулювати всі питання", - відзначив прем'єр.

"Сьогодні 90% цієї заяви виконано, моя точка зору - і я вже її висловлював - що в таких випадках інших варіантів, крім як проводити вибори немає. Але ми повинні зробити висновки, чому відбувся такий конфлікт", - додав Янукович.

За його словами, цей досвід "не повинен повторитися".

Також Янукович підкреслив, що у випадку проведення дострокових виборів "мета повинна бути одна – країна повинна вийти з цього сильнішою, ніж була".

"Якщо це вдасться, то тоді мета виправдує засоби", - заявив прем'єр.

У той же час він висловив думку, що нинішню кризу можна врегулювати й іншим шляхом без дострокових виборів.
powered by lun.ua