"Наша Україна" відпустила Безсмертного. Це не демарш

Четвер, 12 липня 2007, 15:20

Політрада "Народного Союзу "Наша Україна" після повторного голосування відправила у відставку голову виконкому партії Романа Безсмертного.

За відповідне рішення проголосувало 112 членів політради.

Після першого голосування політрада не задовольнила прохання Безсмертного про відставку.

В свою чергу, Безсмертний попросив не розцінювати його відставку як політичний демарш.

"Я хочу попросити вас не розцінювати мій вчинок як якийсь політичний демарш, або пов’язувати це зі списками чи з моїм статусом", - сказав він журналістам, виходячи з засідання політради.

За його словами, цей крок є продовженням змін в середині партії, які декларувалися раніше.

Безсмертний також додав, що за домовленістю з лідером "Нашої України" В’ячеславом Кириленком, він мав скласти повноваження голови виконкому, як тільки Кириленко запропонує нову кандидатуру на цю посаду, і "зробив так, як було домовлено".

При цьому Безсмертний запевнив, що залишається у складі партії і буде співпрацювати з "Нашою Україною" як представник передвиборчого штабу в разі потреби.

"Я залишаюся в партії, я буду співпрацювати з нею у необхідних рішеннях керівних органів партії, якщо мене запросять в керівні органи – я буду там працювати. Тобто це (відставка) ніщо інше, ніж зміни організаційного плану, які, на мою думку, потрібні партії сьогодні особливо, коли почалися вибори", - зазначив він.


Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.