У Ющенка зізнались, що їм бракуватиме Богатирьової

П'ятниця, 13 липня 2007, 15:06

Перший заступник глави секретаріату президента Олександр Шлапак висловив жаль з приводу відставки Раїси Богатирьової з посади почесного президента Тендерної палати.

Про це Шлапак заявив на брифінгу в п'ятницю, повідомляє УНІАН.

"Мені прикро, що в такий момент ми не зможемо отримати підтримку від таких авторитетних людей як Раїса Богатирьова, Ксенія Ляпіна по виконанню указу президента і рішенню РНБО щодо тендерних закупівель", - сказав він.

Коментуючи заяву Богатирьової, він висловив консолідацію з її позицією щодо необхідності об’єднання зусиль всіх тих, хто може вплинути на процес виведення з кризи цієї сфери.

Водночас Шлапак підкреслив, що і президент, і РНБО покладають великі сподівання і зобов’язання на Тендерну палату щодо врегулювання питань, пов’язаних із закупівлею товарів, робіт і послуг за державні кошти.

"Ми висловлюємо надію і маємо впевненість, що всі питання будуть врегульовані", - сказав Шлапак.

Як повідомлялося, в п’ятницю, президент Віктор Ющенко підписав указ, яким увів в дію рішення РНБО від 12 липня 2007 року про заходи щодо підвищення ефективності системи закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти.

Також в п’ятницю лідер фракції Партії регіонів Богатирьова заявила про складення повноважень почесного президента Тендерної палати.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.