Литвин хоче, щоб депутати були як президент

Неділя, 15 липня 2007, 12:39

Лідер Народної партії Володимир Литвин у випадку проходження до Верховної Ради нового скликання домагатиметься повернення до мажоритарної системи виборів.

"Я вважаю для себе необхідним прийти у Верховну Раду, принаймні, для того щоб прийняти перше головне і ключове рішення - відмінити вибори на пропорційній основі. Вибори виключно за мажоритарною основою, виключно в округах", - заявив він в ефірі 5 каналу.

"Окрім того, сюди треба додати, щоб депутат регулярно звітував перед виборцями, скажімо через кожен рік своєї роботи, і щоб у людей був простий механізм відкликання депутата, якщо він не виконує передвиборні свої програми, якщо він не виконує накази виборців", - вважає Литвин.

Також він вважає за необхідне прийняти рішення, за яким людина не має права бути народним депутатом більше двох разів поспіль.

"Я вважаю, що потрібно прийняти рішення, що людина не має право бути депутатом більш ніж двічі поспіль. Оскільки президент України обирається не більше ніж двічі підряд. Чому депутати повинні все життя сидіти в стінах парламенту? Вони не дають можливості пройти молодим людям, не дають можливості для реалізації розвитку нових ідей. Вони, по суті справи, гальмують розвиток суспільства", - зазначив Литвин

"Коли людям кажеш, що цю систему потрібно змінити, то оплесків значно більше, ніж будь-які розмови про соціальні ініціативи і таке інше",- додав він.


Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.