БЮТ хоче винести на референдум питання недоторканності і алкоголю

Середа, 18 липня 2007, 14:05
Лідер БЮТ Юлія Тимошенко переконана, що прагнення позбутися депутатської недоторканності є лише деклараціями політиків перед виборами.

Про це вона сказала на прес-конференції в середу.

За її словами відповідне питання поставало перед усіма парламентськими виборчими кампаніями, а по їх завершенню не виконувалися.

Вона також нагадала, що свого часу БЮТ розробив відповідні зміни до Конституції, поставивши під ними підписи усіх членів своєї фракції (129 зі 150 потрібних).

"Я особисто направила ці зміни до Конституції, а також листа до кожного з лідерів нинішніх парламентських фракцій з проханням їх підтримати. Від кількох ми не отримали відповіді, а від інших отримали, що зараз це не на часі, і ми так і не назбирали всіх підписів" – сказала Тимошенко.

Вона також пообіцяла під час найближчого телевізійного ефіру пред’явити листи, які вона направляла, "в тому числі до Януковича, комуністів, соціалістів, не будемо усіх перераховувати".

"Це є прикладом того, як політики поводяться після виборів, тому я думаю, що один раз це питання має бути визначене на референдумі", - зазначила лідер БЮТ.

"І хотілося б поставити ще одне питання на референдум – заборонити продавати алкоголь у  буфеті Верховної Ради, тому що після обіду взагалі неможливо працювати", - пожартувала Тимошенко.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.