Луценко розповів, що його зближує з Кириленком та Ющенком

Четвер, 19 липня 2007, 15:13

Один із лідерів блоку "Наша Україна – Народна самооборона" Юрій Луценко заявляє, що не користується послугами PR-компаній.

"Піарщиків у мене немає. Навіть вступне слово (для прес-конференції) я писав своєю рукою, ніяких піарщиків Луценку поки що не потрібно", - сказав він, відповідаючи на питання, чи не користується він послугами тих самих піарників, що й Віктор Ющенко, оскільки в його поведінці останнім часом можна спостерігати жести, притаманні президенту, зокрема, стиснуті до купи пальці долоні..

"Якби так було, то, очевидно, президент робив би так (грюкає кулаком по столу), бо я так люблю робити. Але в даному випадку ми дійсно спілкуємося з президентом, причому мені здається, що наші бесіди є плідними і цікавими", - сказав Луценко.

На інше запитання щодо того, що його нова зачіска схожа на зачіску іншого лідера блоку В’ячеслава Кириленка, Луценко сказав, що радий із такої прискіпливої уваги журналістів до його зовнішності.

"Я не міняв давно свого парекмахера, і Славка в чергах я не бачив", - пожартував Луценко.

Він зазначив, що вони з Кириленком є "давніми соратниками по революційній боротьбі і роботі в двох постреволюційних урядах"

"І тому не тільки зачіска нас зближує", - наголосив Луценко.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.