До місця "весільного генерала" Рудьковського вже приміряється людина Балоги

П'ятниця, 20 липня 2007, 11:09

Заступник голови Секретаріату президента, екс-міністр транспорту і зв'язку Віктор Бондар в разі перемоги помаранчевого блоку на виборах має намір повернутися в уряд.

"Так, якщо таким буде рішення коаліції", - сказав він в інтерв'ю УНІАН на питання про можливість повернення до уряду.

"Я розумію це міністерство, відчуваю його, і ми багато зробили за півтора року. Ми одночасно почали будувати п'ять доріг, у порти прийшли інвестиції, почали розбудовувати аеропорт "Бориспіль". А зараз усе кинули", - пояснив екс-міністр.

"За весь час мого керівництва, даруйте, не було жодної аварії. А на залізниці відсутність аварії – це лише питання контролю, там немає випадковостей", - заявив Бондар.

"Цього року ми мали здавати новий термінал у "Борисполі" – величезний, сучасний, з комфортними залами очікування, ресторанами. Наступного року мав бути завершений другий термінал. А сьогодні бачимо тільки паркан, який ще я поставив", - додав він.

За словами Бондара, "міністр транспорту (Микола Рудьковський) зараз весільний генерал, у нього ж відібрали всі напрямки – авіація у когось, залізниця – під кимсь, "Укравтодор" – ще під кимсь".

"У результаті немає комплексного підходу до розвитку галузі", - наголосив екс-міністр.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.