Ющенко на РНБО "цілком таємно" поговорить з Януковичем

П'ятниця, 20 липня 2007, 11:28

Рада національної безпеки та оборони розпочала своє чергове засідання в Массандрі (Велика Ялта, Крим).

Засідання РНБО проводиться під головуванням президента Віктора Ющенка, передає УНІАН.

За словами глави держави, на засіданні буде розглянуто чотири блоки питань.

У першому блоці буде розглянуто пропозиції щодо фінансового забезпечення виконання заходів національної безпеки та оборони для урахування в проекті Держбюджету на 2008 рік, та хід реалізації державної програми реформування і розвитку оборонно-промислового комплексу на період до 2010 року.

Другий блок питань – заслуховування інформації про хід виконання рішення РНБО від 5 квітня 2007 року "Про суспільно-політичну ситуацію і невідкладні заходи для забезпечення конституційних прав громадян".

Крім того, за словами Ющенка, буде розглянуто питання "цілком таємно".

Також на засіданні РНБО буде розглянуте питання щодо ситуації з ліквідацією аварії, яка сталася 16 липня в Львівській області під час руху потягу на перегоні Красне-Ожидів, котра спричинила витікання і займання фосфору.

За словами президента, зі звітом про ліквідацію даної аварії виступить голова уряду Віктор Янукович.

Ющенко також зазначив, що після того, як преса залишить зал, де проходить засідання РНБО, розглядатиметься питання по ситуації в Львівській області.

"Ми повинні мобілізуватися в ці дні і забезпечити ліквідацію даної аварії", - підкреслив Ющенко.

У засіданні РНБО, крім президента, прем’єра, секретаря РНБО Івана Плюща, беруть участь глава секретаріату президента Віктор Балога, перший віце-прем`єр-міністр Микола Азаров, інші міністри, а також губернатори українських регіонів.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!