У Рудьковського знову зійшли цистерни, тепер із хлором

Субота, 21 липня 2007, 10:55

У місті Первомайський Харківської області у п’ятницю вдень на ділянці залізничної колії, що належить держпідприємству "Хімпром", під час транспортування маневровим тепловозом зійшли з рейок цистерна з хлором (57,5 т) та порожній вантажний вагон.

Як повідомили УНІАН у міністерстві з питань надзвичайних ситуацій, тепловоз рухався за маршрутом ДП "Хімпром" - станція "Ліхачьове" для подальшої відправки вантажу до м. Чугуїв.

Жертв та постраждалих немає. Витоку хлору не сталося. Ввечері цистерну з хлором та вантажний вагон поставлено на рейки.

***

Водночас на Львівщині продовжуються роботи з ліквідації техногенної катастрофи, що сталася 16 липня внаслідок сходження з залізничної колії цистерн з жовтим фосфором.

Як повідомляє МНС, станом на ранок суботи піднято і завантажено на залізничні платформи 5 цистерн. На 9 цистернах здійснюються роботи з ліквідації пробоїн та тріщин. Цілодобово підтримується подача пожежної піни на пошкоджені цистерни та забруднену фосфором територію.

За результатами моніторингу довкілля (повітря, води, грунту, продуктів рослинництва) відхилень від діючих нормативів не виявлено.

З початку виникнення надзвичайної ситуації госпіталізовано 184 особи, з них 52 дітей, 14 рятувальників, які брали безпосередню участь у гасінні пожежі, три медичних працівники, які надавали невідкладну медичну допомогу в зоні надзвичайної ситуації, решта - мешканці навколишніх населених пунктів. Тяжкохворих немає. 6 працівників МНС перебувають в стані середньої тяжкості, у решти стан задовільний.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.