НУ-НС розв’язав рота своїм членам?

Субота, 21 липня 2007, 11:10

"Наша Україна – Народна самооборона" скасувала рішення про уповноважених спікерів блоку.

Про це в п’ятницю в Івано-Франківську повідомив народний депутат V скликання, член президії ради партії "Наша Україна" Юрій Ключковський.

"Це розпорядження вчора (у четвер) припинило свою чинність, і з сьогоднішнього дня воно вже не існує", - заявив Ключковський.

За його словами, "це був нормальний крок" на момент завершення переговорів про утворення блоку для того, щоб уникнути винесення на загал "перипетій приватного життя" членів об’єднання.

"На той короткий період, коли завершувалися переговори і приймалось остаточне рішення, - це було потрібно. Щоб ніхто не збурив ситуацію, яка б ускладнила завершення переговорів щодо утворення блоку. Вчора це рішення скасовано, і тепер ми перебуваємо в нормальних умовах", - стверджує він.

Як повідомлялося, 17 липня керівник виборчого штабу блоку "Наша Україна – Народна самооборона" Віктор Балога оголосив імена семи уповноважених спікерів цього політичного об’єднання.

Від імені мегаблоку правом робити офіційні заяви та давати коментарі були наділені Юрій Луценко, В’ячеслав Кириленко, Арсеній Яценюк, Анатолій Гриценко, Микола Катеринчук, Юрій Павленко і Борис Тарасюк. Решта членів блоку можуть виступати коментаторами лише після "одержання відповідного карт-бланшу".

УНІАН

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.