Цушко ще не збирається повертатися до роботи?

Понеділок, 23 липня 2007, 09:03

Коли міністр внутрішніх справ Василь Цушко, який в суботу повернувся в Україну після двомісячного лікування в Німеччині, приступить до виконання своїх посадових обов'язків, поки невідомо.

Як пише газета "Комерсант-Україна", за інформацією МВС – через два тижні, за версією депутата V скликання від СПУ Сергія Кузьменка – через тиждень, а за твердженням лідера СПУ, спікера Верховної Ради Олександра Мороза – вже в понеділок.

Видання зазначає, що за кілька днів до свого повернення Цушко зробив низку телефонних дзвінків в Україну, один із них – депутату V скликання Степану Бульбі (СПУ).

"19 липня він привітав мене із днем народження, знаходячись за кордоном. Розмовляв бадьоро. По голосу було зрозуміло, що почуває він себе добре. І сам він сказав, що все вже нормально зі здоров'ям", - розповів Бульба.

Літак із міністром прибув у Бориспіль рано вранці.

В аеропорту його зустрічали депутат V скликання, секретар політради СПУ Ярослав Мендусь і перший секретар політради СПУ Михайло Мельничук. Одним із перших, з ким зустрівся Цушко після повернення, став Мороз.

"Він учора (у суботу) прилетів до обіду, подзвонив мені ранком, і ми зустрілися десь годині в одинадцятій. Він завтра приступає до роботи! Настрій нормальний все як належить, у робочому порядку!", - заявив Мороз.

Водночас, начальник департаменту у зв'язках з громадськістю МВС Костянтин Стогній, підтверджуючи факт повернення Цушка, 21 липня повідомив, що міністр внутрішніх справ "повернувся в Україну й оформив двотижневу відпустку".

"Найближчим часом він (Цушко) вийде на роботу, думаю, через тиждень. У нього запас сил для регенерації того, що загублено, досить великий, у Німеччині йому серйозно допомогли", - сказав, у свою чергу, Кузьменко.

За словами джерела видання, наближеного до самого міністра, Цушко зараз "узяв тайм-аут" і не планує давати яких-небудь коментарів щодо свого повернення з Німеччини.

Як відомо, 21 липня Цушко повернувся в Україну, провівши 51 день на лікуванні в Німеччині, куди був терміново доставлений 26 травня з діагнозом "ішемічна хвороба серця, інфаркт міокарда передньої локалізації, суправентикулярна екстрасистолічна аритмія, серцева недостатність I ступеню".

Цьому передували захоплення в Генпрокуратурі за участю сил МВС і побиття вболільваників під час матчу "Динамо"-"Шахтар" у Києві підрозділом "Беркута", а також відкриття відповідних карних справ, в яких фігурував міністр.

Соратники Цушка стверджували, що він був отруєний.


Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.