СПУ знову лякає всіх достроковою сесією

Четвер, 26 липня 2007, 10:19

Депутат СПУ Василь Сільченко не виключає проведення позачергової сесії ВР у вівторок, 31 липня 2007 року.

Про це Сільченко заявив у четвер в ефірі радіо "ЕРА", повідомляє прес-служба СПУ.

За його словами, з такою ініціативою виступили депутати парламентської коаліції.

Сільченко припустив, що головні питання, що будуть обговорюватися на позачерговій сесії – правові засади для проведення дострокових виборів парламенту 30 вересня 2007 року і їх законодавче забезпечення.

На думку депутата-соціаліста сьогодні до кінця не вирішені проблеми "обнулення списків", відсутній реєстр виборців, непрозорим способом формуються списки.

"Зовсім незаконно на телебаченні йде політична реклама Ющенка і його політичної сили, замаскована під соціальні ролики. Крім того, партія президента активно використовує адміністративний ресурс для зміцнення позицій блоку НУНС, систематично знищує незалежну судову владу, заздалегідь блокуючи можливість оскарження в судах результатів виборів", переказує його слова прес-служба.

"Сільченко вважає, що всі ці дії – підстави для масштабних фальсифікацій, метою яких є реванш помаранчевих сил з метою установити в Україні диктатуру, позбавивши країну демократичного шляху розвитку", - йдеться в повідомленні.

Він підкреслив, що СПУ готова до дострокових виборів, але тільки в тому випадку, якщо вони пройдуть на конституційних засадах, а не на засадах політичних домовленостей.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.