Януковичу порадили скоріше розібратися з останньою перешкодою до СОТ

Четвер, 26 липня 2007, 11:21

Робоча група зі вступу України до Світової організації торгівлі рекомендує Кабінету міністрів завершити переговори з Киргизстаном для закінчення підготовки необхідних для вступу документів.

Про це в четвер повідомляють Українські новини із посиланням на Мінекономіки.

Згідно із повідомленням, 23 липня в Женеві (Швейцарія) пройшло засідання групи, яке очолив заступник міністра економіки Валерій П'ятницький.

У ході засідання країни-члени робочої групи узгодили тексти положень проекту звіту, підготовленого делегацією України й секретаріатом СОТ за результатами прийняття Верховною Радою в травні пакету законодавчих актів з метою приведення національного законодавства у відповідність із нормами організації.

Тексти окремих положень звіту, які вимагають додаткового узгодження на експертному рівні, зокрема, у сфері технічного, санітарного й ветеринарного регулювання, буде доповнено найближчим часом у ході двосторонніх консультацій.

Країни-члени заявили про підтримку якнайшвидшого завершення Україною переговорів для отримання членства у СОТ й домовилися провести наступне засідання на початку жовтня поточного року.

Як відомо, 21 червня під час візиту в Брюссель (Бельгія) президент Віктор Ющенко звернувся до Європейського Союзу із проханням про підтримку в питанні вступу України до СОТ. Ющенко вважає за можливе вступ України до СОТ до листопада 2007.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.