Секретаріат просить інших "залишити літо у спокої"

Четвер, 26 липня 2007, 15:59

Секретаріат президента закликає інші органи державної влади розпочати підготовку виборчого процесу для дострокових парламентських виборів.

Про це сказала під час брифінгу у четвер представник президента в Центральній виборчій комісії й Конституційному Суді Марина Ставнійчук.

"Привертаємо увагу ЦВК і органів державної влади до того, щоб завершити період відпочинку, залишити в спокої літній відпочинок, і почати працювати на виборчий процес" , - заявила вона.

Зокрема, вона зазначила, що президент Віктор Ющенко зі свого боку вже провів одну нараду за участі представників органів місцевої виконавої влади з питань матеріально-технічного забезпечення проведення виборів.

"Це і організація робіт облікових груп, які займатимуться складанням списків виборців, це і належне оформлення виборчих дільниць, і належне забезпечення транспортом, і інші моменти", - пояснила Ставнійчук.

Крім того, за її словами, з початком виборчої кампанії представники секретаріату президента "виїдуть на місця" для того, щоб перевірити рівень підготовки до виборів з боку місцевої влади.

Також Ставнійчук зазначила, що на даний момент ЦВК має всі підстави для того, щоб вже розглядати календарний план заходів, пов’язаних із достроковими виборами, і затверджувати документи для "майбутніх суб’єктів виборчого процесу", тобто для забезпечення прав громадян на виборах.

На запитання, чи продовжує Кабінет міністрів досі опиратися виборам, представник президента сказала, що "не чула, що Кабінет міністрів відмовляється від виборів".

"Хоча, звичайно, робота, яка повинна вестись і Кабінетом міністрів, і відповідними міністерствами в питаннях підготовки, зокрема, реєстру виборців і організації роботи облікових груп (які складатимуть списки), хотілося б, щоб ця робота була більш динамічною і результативною", - підкреслила вона.

Ставнійчук також зазначила, що президент вже направив лист у Кабмін з "незадовільною оцінкою" ситуацію зі складанням реєстру виборців.


Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.