У Харкові чергова НС на залізниці

П'ятниця, 27 липня 2007, 11:27

У Харківській області – надзвичайна ситуація на залізниці.

На станції "Основа" залізничники знайшли тріщину в цистерні з 60-ма тоннами соляної кислоти, повідомили Медіапорту в обласному управлінні надзвичайних ситуацій.

Цистерну транспортували з Запоріжжя ("Кремній Полімер") у Суми ("Суми-Хімпром").

На станції "Основа" під Харковом, коли формували потяг, заступник начальника по роботі з вантажами виявив, що з вертикальної півметрової тріщини тече рідина.

Залізничники вирішили відправити цистерну в найближче місце аварійного зливу небезпечних вантажів на станцію Безлюдівка. Наклали бандаж з гуми - зупинили протікання. Викликали з Запоріжжя переливну станцію. Фахівці приїхали, але без переливної станції.

Попередня причина аварії, за словами заступника начальника обласного управління НС Петра Гиренка, технічний знос і незадовільний стан цистерни.

Як повідомив кореспондент "МедіаПорту" з місця події, на "Хімпромі" не найшлося цистерн. Тому ємність і устаткування для переливання в Харків будуть везти з Запоріжжя. За попередніми домовленостями, фахівці почнуть перекачування соляної кислоти, близько 16.00.

Соляна кислота — їдка речовина, при потраплянні на шкіру викликає сильні опіки. Особливо небезпечне потрапляння в очі. Соляна кислота утворює пари хлороводню, що роз'їдає слизові оболонки і дихальні шляхи.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.