Мороз наполягає, що він вже давно хотів зібратися з депутатами

Понеділок, 30 липня 2007, 10:10

Правочинність засідань парламенту передбачена Конституцією і законами України.

На цьому акцентує увагу голова Верховної Ради п'ятого скликання Олександр Мороз, повідомляє УНІАН із посиланням на прес-службу Соцпартії.

"Закриваючи сесію, я, пославшись на волю депутатів, сказав, що ми проведемо позачергову сесію - виходячи з необхідності вирішення низки питань", - зазначив Мороз.

 "Серед них, я назвав би необхідність реагування на рішення КС від 9 липня 2007 року, що стосується соціальних гарантій і, у зв'язку з цим, перегляду бюджету", - пояснив він.

"Крім того, я наполягатиму на розгляді проекту змін до Конституції, який необхідно направити в КС для попередньої оцінки. Вони роздані депутатам ще на минулій сесії ВР. До речі, в цих проектах є положення, що стосуються обмеження депутатської недоторканності", - додав спікер.

"Але ми не займаємося політичною "тріскотнею" з цього приводу, не повторюємо слово в слово давнішні пропозиції Леоніда Кучми, а робимо конкретні кроки. Проголосуйте за ці зміни в Основний Закон і перестаньте займатися демагогією", - зазначив Мороз.

При цьому він додав: "Подивіться, боротьбу за відміну недоторканності і пільг ведуть ті, хто багато разів був депутатом, але жодного разу не порушував питання про обмеження!".

"Зокрема, і президент, який так завзято бореться з недоторканністю, але забуває про те, що він є суб'єктом законодавчої ініціативи, і йому досить було тільки внести до парламенту проект закону про внесення змін до Конституції", - зазначив спікер.

Як відомо, 28 липня прес-служба Верховної Ради повідомила, що 27 липня Мороз на вимогу 179 народних депутатів видав розпорядження про скликання 31 липня позачергової сесії Верховної Ради п'ятого скликання.powered by lun.ua