Мороз наполягає, що він вже давно хотів зібратися з депутатами

Понеділок, 30 липня 2007, 10:10

Правочинність засідань парламенту передбачена Конституцією і законами України.

На цьому акцентує увагу голова Верховної Ради п'ятого скликання Олександр Мороз, повідомляє УНІАН із посиланням на прес-службу Соцпартії.

"Закриваючи сесію, я, пославшись на волю депутатів, сказав, що ми проведемо позачергову сесію - виходячи з необхідності вирішення низки питань", - зазначив Мороз.

 "Серед них, я назвав би необхідність реагування на рішення КС від 9 липня 2007 року, що стосується соціальних гарантій і, у зв'язку з цим, перегляду бюджету", - пояснив він.

"Крім того, я наполягатиму на розгляді проекту змін до Конституції, який необхідно направити в КС для попередньої оцінки. Вони роздані депутатам ще на минулій сесії ВР. До речі, в цих проектах є положення, що стосуються обмеження депутатської недоторканності", - додав спікер.

"Але ми не займаємося політичною "тріскотнею" з цього приводу, не повторюємо слово в слово давнішні пропозиції Леоніда Кучми, а робимо конкретні кроки. Проголосуйте за ці зміни в Основний Закон і перестаньте займатися демагогією", - зазначив Мороз.

При цьому він додав: "Подивіться, боротьбу за відміну недоторканності і пільг ведуть ті, хто багато разів був депутатом, але жодного разу не порушував питання про обмеження!".

"Зокрема, і президент, який так завзято бореться з недоторканністю, але забуває про те, що він є суб'єктом законодавчої ініціативи, і йому досить було тільки внести до парламенту проект закону про внесення змін до Конституції", - зазначив спікер.

Як відомо, 28 липня прес-служба Верховної Ради повідомила, що 27 липня Мороз на вимогу 179 народних депутатів видав розпорядження про скликання 31 липня позачергової сесії Верховної Ради п'ятого скликання.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.