Янукович ще не знає свого номера в списку, бо в нього з батьком "нічого особистого"

Вівторок, 31 липня 2007, 15:51

Представник Партії регіонів Віктор Янукович-молодший не знає свого номера у виборчому списку "Регіонів".

Про це він сказав журналістам на з'їзді "Союзу молоді регіонів України" у Києві.

"Я список не формую. Це буде обговорюватися на з'їзді", - сказав Янукович-молодший.

На уточнююче запитання, "невже батько не сказав вам, який у вас номер", він відповів: "У мене з батьком лише ділові відносини. Нічого особистого".

Водночас на питання, чи заміняє він на з'їзді прем'єра, який мав приїхати, але так і не з'явився, Янукович сказав, що "не вправі заміняти прем'єр-міністра".

Коментуючи загальну атмосферу з'їзду, який проходить у формі молодіжної тусовки і на питання, на яких тусовках він з'являється, син прем'єр-міністра відповів:

"Я намагаюся бути всюди, де потрібно бувати. Що стосується сьогоднішнього з'їзду, то звичайно, давно не бачилися, давно разом не збиралися, треба розробити подальшу координацію дій і поговорити про день сьогоднішній".

На репліку, що на з'їзді багато дівчат, а він прийшов один і чи не планує він знайти дівчину серед присутніх, Янукович-молодший сказав: "Подивимося, як Бог дасть".

З'їзд регіонів проходить в одному з павільйонів виставкого центру "Київ-Експоплаза". На підході до павільйону можна побачити близько 50 молодих людей з прапорами Союзу молоді регіонів і кілька байкерів, до мотоциклів яких також прив'язані прапори.

Приміщення оформлене в дусі молодіжного нічного клубу. Окрім головної сцени, у ньому знаходиться подіум, на якому встановлена картонна фотографія Віктора Януковича у повний зріст. Усі охочі можуть сфотографуватися з прем'єром.

Поряд розташовані столи з прохолоджувальними напоями – соками і водою.

На з'їзді присутні члени Партії регіонів Раїса Богатирьова, Ганна Герман, Михайло Чечетов, Віктор Янукович-молодший, Ельбрус Тедеєв, Віталій Хомутиннік і міністр молоді і спорту Віктор Корж.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.