ЦВК обурилася на спікерів Януковича

Вівторок, 31 липня 2007, 18:17

Центральна виборча комісія відкидає звинувачення уряду щодо затягування створення реєстру виборців.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ЦВК.

У ньому зокрема наголошується, що попри запевнення Кабміну, що він "вирішив практично всі питання реалізації закону про Державний реєстр виборців, які належать до його компетенції", є багато невирішених проблем.

ЦВК нагадує, що до цього часу урядом не прийнято "головного, фактично стрижневого акта", яким має бути визначено порядок і строки формування інформаційно-комунікаційної системи Реєстру, яким створюється нормативно-правова основа для відповідних дій ЦВК.

Також ЦВК вказує на "нераціональний розподіл бюджетних коштів" на створення реєстру виборців.

"Так, на утримання органів ведення Реєстру виділено 52,7 млн. гривень, які, на жаль, до утворення цих органів після створення телекомунікаційної системи Реєстру і набрання Законом чинності, просто "зависли в повітрі". Натомість термінові видатки забезпечені тільки на 19 відсотків", - зазначається в повідомленні.

ЦВК також висловлює обурення тезою прес-служби Кабміну, де її звинувачено в так званому значному завищенні обсягу видатків, необхідних для первинного наповнення та первинного уточнення Реєстру.

Прес-служба ЦВК нагадує, що керівництвом Центрвиборчкому досягнуто домовленостей із Координатором проектів ОБСЄ в Україні про надання технічної допомоги з окремих питань створення та функціонування Державного реєстру виборців на загальну суму близько 18 млн. гривень.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.