Тимошенко образилася на НУ-НС і запідозрила змову

Субота, 11 серпня 2007, 13:32

 Лідер БЮТ Юлія Тимошенко очікує від "Нашої України" реакції на відмову ЦВК зареєструвати кандидатів у депутати від її блоку.

"Якщо вони наші партнери по коаліції, ми очікуємо певних дій, заяв і рішень", - сказала Тимошенко на брифінгу в суботу.

"Якби таке стосувалося "Нашої України", то ми з б зробили не менше заяв і ви так само побачили б прес-конференцію", - додала вона.

"Дивує те, що вищі посадові особи держави та наші політичні партнери ніяк не прореагували на це нехтування прав нашої політичної сили", - обурилася Тимошенко.

Лідер БЮТ також звернула увагу, що всі інші політичні блоки подали свої документи до ЦВК не так, як це робилося раніше. "Не виключено, що за спиною нашого блоку йде змова, яка може призвести до непередбачуваного розвитку подій в Україні", - сказала вона.

Тимошенко також закликає членів ЦВК від "Нашої України" та БЮТ не голосувати за будь-які рішення до того, як кандидати в депутати від блоку будуть зареєстровані.

"Вони мусять зробити заяву, дати оцінку ситуації й зайняти позицію. Поки не буде зареєстрований наш блок, далі обговорювати й голосувати за будь-які питання члени ЦВК від демократичного табору просто не будуть", - заявила Тимошенко.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування