Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Чорновіл розповів, як Тимошенко нібито збиралася влаштувати у Донецьку бійку

Понеділок, 13 серпня 2007, 10:30

Член Партії регіонів Тарас Чорновіл звинувачує лідера БЮТ Юлію Тимошенко у підготовці провокації у Донецьку.

"Нам відомо, що на наступному тижні Тимошенко запланувала нову провокацію. Вона буде інсценувати бійку нібито п'яних шахтарів із нібито прогресивною молоддю в Донецьку", - цитує його слова прес-служба Партії регіонів.

"Ми знаємо про цей сценарій і вже попередили про нього правоохоронні органи", - додав Чорновіл.

Крім того, він переконаний, що Тимошенко демонструє поведінку тієї категорії людей, "які, залізши вам у кишеню і витягнувши вашого гаманця, першими починають кричати "Лови злодія!".

"Її заява, що затримка з реєстрацією списків блоку пов'язана не з юридичною безграмотністю бютівських юристів і небажанням виправити помилки, а нібито з тим, що прем'єр-міністр Віктор Янукович панічно боїться пункту її програми щодо введення пожиттєвого ув'язнення для звинувачених у корупції, викликає принаймні усміх", - додав Чорновіл.

Член Партії регіонів звинуватив Тимошенко у корупційних діях в минулому і процитував на доказ своїх слів "її нинішнього соратника, члена списку БЮТ Сергія Соболєва, який у 2000 році особисто звинувачував ЮВТ в дачі хабарів представникам Міністерства оборони Росії і заявляв, що їй не віце-прем'єром бути, а нести відповідальність перед законом треба".

"Цитую дослівно: "Адже віце-прем'єр спробувала перетягнути заборгованості ряду приватних структур на державний борг України", - сказав він.

"Окрім подібних дій, Юлія Володимирівна і перед Україною заборгувала понад 7 мільярдів, які успішно списала, ставши прем'єром у 2005 році. Партнери Тимошенко по корупційних схемах вже сидять по тюрмах у різних країнах, починаючи від Америки і закінчуючи Росією", - додав Чорновіл.

Він вважає, що "Юлія Володимирівна добре освоїла геббельсівську тезу, що чим більша брехня, тим більше в неї починають вірити, і тому принципом нової виборчої кампанії вона зробила: "Ні дня без скандалу, ні дня без брехні".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування