Соцпартія продовжить виживати БЮТ і НУ з окружних комісій

Середа, 15 серпня 2007, 11:32

Соцпартія має намір оскаржити рішення Окружного адміністративного суду Києва щодо участі у формуванні виборчих комісій представників БЮТ і блоку "Наша Україна - Народна самооборона" у Вищому Адміністративному суді.

Про це повідомляє прес-служба Соцпартії.

У середу суд відмовив у задоволенні позовної заяви СПУ про визнання протиправними і скасуванню двох постанов ЦВК N62, N63 від 3 серпня 2007 року.

У цих постановах Центвиборчком передбачає участь у формуванні виборчих комісій, зокрема, представників колишніх депутатських фракцій парламенту БЮТ і "Нашої України".

Крім того, за словами соціалістів, ЦВК створила 225 окружних виборчих комісій у територіальних виборчих округах для виборів у Верховну Раду.

"Відповідно до рішення ЦВК, у кожну комісію входить по 18 представників - по 3 від Партії регіонів, Соцпартії і Компартії, а від НУ-НС і БЮТ по 4-5 представників", - нагадує прес-служба СПУ.

Разом із тим, як вважає секретар Комітету Верховної Ради з питань правосуддя Ярослав Мендусь, учорашнє рішення суду є "черговим проявом так називаного "мукачівського правосуддя", коли, де-факто, система справедливого правосуддя паралізована, а суди обслуговують проект конституційного перевороту, який ініційований президентом і його мукачівським оточенням".

Лігаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!