Лавринович прогнозує судові баталії за результати виборів

П'ятниця, 17 серпня 2007, 10:43

Міністр юстиції Олександр Лавринович прогнозує, що деякі політики спробують використати судову систему для впливу на підсумки дострокових парламентських виборів.

Про це міністр юстиції заявив в Івано-Франківську на брифінгу, повідомляє УНІАН.

За його словами, якщо дотримуватися всіх норм законодавства, то дострокові вибори до Верховної Ради не повинні проходити.

"Вибори, в принципі, якщо підходити з дотриманням всіх норм законів, в Україні відбутися не повинні", - наголосив міністр.

"Сьогодні реалізується політика домовленостей вищих керівників держави і одночасно керівників найбільших політичних сил. І ця домовленість реалізується через застосування норм права, які є чинними сьогодні", - додав він.

Міністр припускає, що "є певні нестиковки у законодавстві для проведення дострокових виборів".

"І тому будуть, безумовно, я думаю, намагання з використанням судової системи вплинути на підсумки цих виборів", – вважає Лавринович.

"Але, сподіваюсь, що відповідальність за країну і здоровий глузд не дозволять зробити так, щоб кинути всю країну у вир хаосу", - додав він.

При цьому міністр не уточнив, які саме політики, на його думку, через суди добиватимуться впливу на результати виборів.

Лавринович також зауважив, що не має наміру йти у передвиборчу відпустку як кандидат у народні депутати від Партії регіонів.

У п'ятницю міністр проведе на Прикарпатті нараду із начальниками районних управлінь юстиції, на якій обговорять виконання функцій реєстрації нормативних актів місцевих адміністрацій тощо.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua