Янукович дасть 120 мільйонів, щоб затопити заповідник?

П'ятниця, 17 серпня 2007, 14:42

Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" у 2008 році направить на будівництво третього гідроагрегата Ташлицької електростанції 120 млн грн, повідомив прем'єр-міністр Віктор Янукович.

"Ми не повинні зупинятися на досягнутому, і ми обов'язково в 2008 році закладемо 120 мільйонів гривень для третього гідроагрегата, і як тільки устаткування буде готове, ми побудуємо третій агрегат", - сказав глава уряду в Южноукраїнську в п'ятницю в ході мітингу, присвяченого пуску другого гідроагрегата Ташлицької ГАЕС.

Прем'єр-міністр відзначив, що другий гідроагрегат був побудовано менше, ніж за рік, що підтверджує "конкурентноздатність української економіки".

Янукович підкреслив, що за час спорудження Ташлицької ГАЕС державі вдалося вирішити багато соціальних питань. На вирішення соціальних проблем регіону, у якому будується станція, за його словами, було виділено більше 80 млн. грн.

Ще в 2006 році екологи неодноразово заявляли, що спорудження Ташлицької ГАЕС затопить природний заповідник "Гранітно-степове Побужжя".

"Інтерфакс-Україна"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua