Рейдерські атаки стали завершуватись смертями

3 перегляди
П'ятниця, 17 серпня 2007, 15:20

В Алупці здійснено рейдерське захоплення корпусу санаторію "Гірське сонце". Внаслідок отриманих у бійці травм померла одна людина.

Про це в п’ятницю на брифінгу повідомив начальник кримської міліції Анатолій Могильов, передає УНІАН.

За його словами, в санаторії "Гірське сонце" виникли "масові безпорядки", причина яких – спір за один із корпусів санаторію.

"Історія триває кілька років, це типовий приклад рейдерського захоплення санаторію", - зазначив Могильов.

11 серпня сталася бійка між сторонами конфлікту за участю охоронних структур. У результаті бійки 9 осіб потрапили до лікарні, один із них від одержаної травми (тяжка черепно-мозкова травма) помер.

"Потерпілі - всі українці, іноземних громадян немає", - повідомив Могильов.

Спочатку за цим фактом було затримано кілька десятків чоловік, решта осіб, які брали участь у бійці, встановлюється. Прокуратурою Ялти порушено кримінальну справу.

Курортників, які відпочивають у корпусі санаторію, хоче виселити звідти одна зі сторін конфлікту, зазначив начальник кримської міліції.

За словами Могильова, кількам днів потому співробітники міліції за рішенням суду звільняли від загарбників автозаправну станцію в Сімферополі. У міліції є припущення, що ці ж загарбники брали участь у бійці в санаторії в Алупці.

За даними газети "Коммерсантъ-Украина", санаторій "Гірське сонце" розташований у центрі Алупки за 150 м від моря і займає 7 га. Спеціалізація санаторію - лікування захворювань органів дихання.

У 2000 році ЗАТ "Аспект" купило 8-й корпус санаторію і передало його як внесок до статутного фонду ТОВ "Промхолдинг".

Навесні 2004 року представники ЗАТ "Аспект" зайняли всю територію, встановили шлагбаум на вході і спробували перекрити прохід до моря.

У 2004 році адміністрація санаторію звернулася до суду з позовом до ЗАТ "Аспект", вимагаючи визнати недійсними укладений із ним договір купівлі-продажу і акт приймання-передачі майна санаторію "Гірське сонце". У травні 2007 року Вищий господарський суд України задовольнив позов.

Як повідомив начальник служби охорони санаторію "Гірське сонце" Вадим Іловченко, у суботу "група приблизно з 80 чоловік, із собаками, проникла на територію санаторію, намагаючись встановити над ним контроль.

Усі нападники були вдягнуті у форму, що нагадує форму "Беркута". Між ними та нашими співробітниками зав`язалася бійка, наших людей били лопатами. Співробітники були доставлені в Лівадійський госпіталь".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua